Bu metin, http://acikarsiv.atilim.edu.tr sitesinin kullanım şartlarınıiçerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

 1. Şartların Kabulü : http://acikarsiv.atilim.edu.trsitesine girmekle http://acikarsiv.atilim.edu.tr kullanım şartlarını kabuletmiş sayılırsınız.
 2. Fiyatlar : http://acikarsiv.atilim.edu.tr'da ücretli veücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretlihizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin birkısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkısaklıdır.
 3. Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasındahttp://acikarsiv.atilim.edu.tr'a girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb.den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerinonline dağıtımında rol oynarız. http://acikarsiv.atilim.edu.tr'a veya diğerkullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirdehttp://acikarsiv.atilim.edu.tr bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayındankaldırabilir. http://acikarsiv.atilim.edu.tr'a bırakılan bilgileriniz diğerkullanıcıların kullanımına açıktır. (genel amaçlı kullanım alanlarıiçin geçerlidir)
  1. Kayıt Şartları : http://acikarsiv.atilim.edu.tr'akaydolmanız halinde
   1. Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru,kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
   2. Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmişolursunuz. http://acikarsiv.atilim.edu.tr, bilgilerinizin eksik/yanlışolduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumutemsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumubağlamaktadır.
  2. Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size birkullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca
   1. Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızınkullanılması durumunda http://acikarsiv.atilim.edu.tr'yi uyarmak,
   2. Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmaksizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasındanötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden http://acikarsiv.atilim.edu.trsorumlu değildir.
  3. Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar :http://acikarsiv.atilim.edu.tr'deki bilgileriniz ve sitenin çeşitliyerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların,web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,
   1. Sahte, çalıntı olmaması,
   2. Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vbhaklarının çiğnememesi
   3. Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabetyasası vb.)
   4. Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek birprogramlama özelliği içermemesi ve
   5. Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıylakullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.
 4. Bize Verdiğiniz Haklar : Bilgilerinizi reklamamaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3.üncü şahıslara verilmez.Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacak. Bubilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumundakimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.
 5. Gizlilik : http://acikarsiv.atilim.edu.tr, 4. maddedeverdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.
 6. Sistemin İşleyişi : http://acikarsiv.atilim.edu.trsitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişiniherhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla;kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkındaolumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmakgibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla;site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatikveya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekleyükümlüsünüz.
 7. Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? :http://acikarsiv.atilim.edu.tr, uyarı mesajı gönderebilir, sitedeyayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlıolarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollarabaşvurabilir.

 

Sosyal Medya ve Araçlar

İstatistikler

 • Kayıt
  • Bu ay: 0
  • Toplam: 2710
 • Online
  • Ziyaretçi: 16
  • Üye: 0
  • Toplam: 16

Detaylı İstatistikler